 
                Policie na Přerovsku objevila těla dvou mladých mužů
V katastru obce Veselíčko byla ve čtvrtek ráno nalezena těla dvou mladých mužů bez známek života.…
 
                foto: Pixabay
23. 03. 2020 - 14:55
Před dvěma týdny byl v Prostějovské nemocnici hospitalizován první prostějovský pacient nakažený koronavirem. Testy prokázaly, že je vyléčen a dnes byl propuštěn domů.
Po dvou týdnech léčby byl uzdraven první nakažený koronavirem z Prostějova. Ze začátku léčby byl pacientům stav nestabilní, v druhé polovině hospitalice se ale jeho zdravotní stav velmi zlepšil. Uzdravení pacienta potvrdily dva negativní laboratroní testy.
„Vyléčení prvního pacienta v Olomouckém kraji je výborná zpráva a pozitivním znamením nejen pro všechny nemocné, ale i celou českou společnost, která nyní napjatě očekává další vývoj epidemiologické situace,“ uvedla ředitelka Nemocnice Prostějov a předsedkyně představenstva Středomoravské nemocniční MUDr. Marie Marsová, MBA.
V tuto chvíli prostějovské nemocnici leží deset pacientů s koronavirem, z nichž dva jsou ve vážném stavu a museli být z infečkního oddělení přeloženi na ARO.
 
                        
                        
                        
                     
                V katastru obce Veselíčko byla ve čtvrtek ráno nalezena těla dvou mladých mužů bez známek života.…
 
                Vědci z Univerzity Palackého v Olomouci (UP) se zapojí do prestižní mise českého astronauta Aleše…
 
                Pavilon A na výstavišti Flora se v sobotu 25. října promění v hlavní město českého tanečního sportu…
 
                Olomoučtí krajští kriminalisté objasnili vraždu 57letého muže, jehož tělo bylo nalezeno v neděli 19…
 
                Tři významné dny, tři zastavení a jeden společný jmenovatel – úcta ke svobodě, historii a lidem,…
 
                V ubytovně hoří, přijeďte! Profesionální i dobrovolní hasiči museli v neděli nad ránem do ubytovny…