
Lesní požár zaměstnal desítky hasičů, do akce musel i vrtulník
Rozsáhlý požár lesa u Nové Hradečné, nedaleko Bradla a Třech kamenů, hasilo v neděli odpoledne 33…
foto: Wikipedia
10. 12. 2019 - 09:10
V ostravské fakultní nemocnici se dnes ráno střílelo. Pachatelem by měl být muž, po kterém v současné době pátrají policisté. Střelba si dosud vyžádala čtyři oběti.
Podle informací deníku Právo se střelba ozvala na chirurgické ambulanci kolem sedmé hodiny ranní. Policie chvíli před devátou hodinou potvrdila, že čtyři lidé jsou mrtví.
V současné době policie pátrá po 180 centimetrů vysokém muži v červené bundě. Jakékoliv svědectví jim v současné chvíli pomůže.
Policisté během zásahu na svém twitteru informovali mimo jiné o tom, že probíhá evakuace osob. Uzavřena byla i nedaleká Vysoká škola báňská
Rozsáhlý požár lesa u Nové Hradečné, nedaleko Bradla a Třech kamenů, hasilo v neděli odpoledne 33…
Letní sezona v Olomouckém kraji začíná nabírat na obrátkách a s prvními horkými dny přichází i…
Olomouc – Děti, studenti a senioři budou moci cestovat po regionu s ještě většími slevami, než mají…
Přerov – O tom, že se nevyplácí zahrávat si s ohněm, se přesvědčil muž středních let z Přerova,…
Šumperk - Ve čtvrtek odpoledne se stala tragická dopravní nehoda na silnici pod Červenohorským…
Olomouc - Nadávky, slovní výhrůžky, ale také fyzická agrese vůči vybavení i samotným zdravotníkům.…