Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Olomoucká atletická naděje Jan Nicholas Adensam: Rekord na poslední chvíli!

V létě se pokoušel v Olomouci o rekord na 1500 metrů, jeho nadějný pokus ale v posledním kole znehodnotila rychlá dešťová přeháňka. V prosinci se olomoucký atlet Jan Nicholas Adensam přeci jen dočkal - v Ostravě zaběhl v hale výkon 4:03,43 sec., a jen pár před tím, než opustil kategorii staršího žactva, se rekordu přece jen dočkal.

79banner

"Má obrovský potenciál," říká o Adensamovi šéf olomouckých atletů Pavel Vrzala. "Umí, je cílevědomý, sešlo se zdraví, talent a chuť trénovat. Navíc má obrovskou podporu ve svém tátovi, takového rodiče jsem ještě nezažil. Nalil do kluka obrovské peníze, přitom to není žádný bohatý podnikatel, to podotýkám. Běhá fantasticky," rozplýval se.

Jan Nicholas Adensam (ročník 2002) v Ostravě vyhrál 16. prosince Vánoční halu žactva, a výkonem 4:03,43 přepsal rekordní tabulky ve své kategorii o téměř tři sekundy. Rodák z Kroměříže patří mezi největší olomoucké atletické naděje.

-vb-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  oda web reklama

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce