Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Policie opět sklízela konopí v Ospělově, zabavila desítky rostlin

Policie i letos sklízela v Ospělově konopí. Pěstitel Dvořák přitom odešel na jaře od soudu s podmínkou za minulé výpěstky, ta ale dosud není pravomocná, protože se obě strany odvolaly. Aby toho nebylo málo, v říjnu ho čeká hlavní líčení ve věci úrody z loňského roku. Letos byly zabaveny desítky rostlin, část ve stadiu sušení a část ve stadiu růstu.

luneta banner

"Mohu potvrdit, že proběhla domovní prohlídka a prohlídka přilehlých prostor v Ospělově. Bylo zabaveno několik desítek rostlin," uvedl pro Hanácký Večerník státní zástupce Ivo Černík. Zabavené rostliny nyní půjdou na odbornou expertízu, pokud by hladina toxického THC překročila limity, bude proti pěstiteli vzneseno další obvinění.

Sousedé: Jen se chce zviditelnit...

Hanácký Večerník v pondělí zjišťoval na místě reakce sousedů, kteří jsou na každoroční sklizně na Dvořákově farmě již zvyklí. "Podle mého názoru na policii čekal a těšil se na to, až přijedou. Kdyby nepřijeli, nemohl by ze sebe nadále dělat oběť systému," svěřil se jeden z ospělovských občanů.

-vb-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce