Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Tištěný Hanácký Večerník: S broukem Pytlíkem na titulu

Čtvrteční tištěný Hanácký Večerník se na první straně nemůže zabývat ničím jiným, než hejtmanskou pseudokauzou: Ladislav Okleštěk si totiž celkem naběhl, a skrz všechno očerňování Oto Košty mu nezbyl čas na to, aby se stačil zachovat jako chlap a sám předstoupil před novináře. Rozesílání tiskovek v neděli pozdě večer mu na imagi a důvěryhodnosti moc nepřidalo.

Všimli jsme si, že Scholaservis nedodal Olomouckému kraji od léta účetní závěrku. Je to problém, protože ani Olomoucký kraj tím pádem nemůže uzavřít svoje účetnictví.

Na stránkách věnovaných Prostějovu se Jakub Čech věnuje analýze osobnosti pana Faltýnka. A že je to zajímavé počtení! Jistě, jedná se o názor našeho autora, a vy si svůj vlastní uděláte sami.

Ženou týdne jsme jmenovali Nikol Prachařovou, aktuální Miss Press. Prozradíme Vám, že se bude jako modelka účastnit Prvomájové přehlídky, kterou plánujeme.

Všimli jsme si, že se nám na Hané rozmnožil mýval severní, páchá škody, ale lidé ho chtějí jako mazlíčka domů. Pro a proti rozebíráme na poslední straně. To a mnoho dalšího od čtvrtka na stáncích!

-red-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce