Středa 1.2. Hynek
Menu

Divadlo na Šantovce představuje jarní předplatné

Divadlo na Šantovce představuje jarní předplatné

foto: Divadlo na Šantovce

05. 12. 2022 - 14:02

Moravské premiéry populárních pražských divadel a komorní koncert jedné z největších tuzemských hudebních legend. To vše najdete v novém předplatném Divadla na
Šantovce, které pro nadcházející jarní sezónu nachystalo zajímavý program. Diváci se mohou těšit na Jaroslava Duška, Filipa Blažka, Danielu Kolářovou, Petra Rychlého, Danu Syslovou a Davida Kollera, který na Šantovce představí novou desku.

Snažili jsme se, aby naši předplatitelé měli kvalitní a pestře složené abonmá, od činohry po koncertVzhledem ke komornímu prostoru našeho divadla mají diváci herce doslova na dosah ruky, což vytváří intimní a jedinečnou atmosféru,“ říká produkční divadla Kateřina Burešová. V programu se návštěvníci mohou těšit na moravskou premiéru inscenace Discoland z dílny Divadla na Zábradlí či představení Na Vánoce budu gay, kde excelují Filip Blažek a Martin Zounar. Do předplatného zařadila dramaturgie divadla také pár starších kvalitních stálic, jako je hra Manželské vraždění či představení Madam Rubinstein.

Třešničkou na dortu jarního předplatného je koncert Davida Kollera, který spolu s kapelou představí v Olomouci novou desku. „Komorní koncert pro zhruba 220 lidí bude skutečně unikátní. Davida Kollera jeho fanoušci znají z velkých pódií, takže pro řadu z nich bude mít vystoupení na malé scéně nový rozměr,“ dodala Burešová.


Celý program můžete zhlédnout
ZDE.

Další články