Zde může být vaše reklama.

Milujete perfektní čokoládu? Přijďte, můžete vyhrát pravý poklad!

Milujete perfektní čokoládu? Přijďte, můžete vyhrát pravý poklad!
Foto: Chris Events

foto: Foto: ChrisEvents

06. 02. 2023 - 15:47

Čokoláda na bezpočet způsobů. V Šantovce se chystá třídenní Čokoládový festival plný lahodných pamlsků od zkušených malých výrobců. Od pátku 10. února do neděle 12. února mohou návštěvníci ochutnat tradiční i netradiční čokoládové produkty, zúčastnit se kulinářských workshopů i vyhrát lákavý poklad. Pobaví se určitě i děti! Vstup je zdarma.

 „Festival vám dokáže, že čokoláda je skutečně tvárná surovina, z níž může vzniknout řada originálních čokoládových výrobků a specialit. Mohou to být například jedinečné pralinky, speciální lanýže nebo netradiční pivo a dokonce i kebab či kosmetika,“ přiblížil festival mluvčí Galerie Šantovka Petr Hlávka.

V obchodních pasážích se představí více než čtyři desítky vystavovatelů a prodejců. Ochutnat můžete dobroty například od Kamila Chocolates, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonky, Čo‑Xo, Čokoládovny Janek, Čokolandia, Judith Sweet Art, Choklid, Chocothopia a mnoha dalších.

Jeden z návštěvníků navíc vyhraje 5 tisíc korun a dárky od sponzorů akce! Pět klíčů k pokladu bylo uschováno do čokoládových lodiček, které si budete moci zakoupit u stánku Mr. Vonka. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevírá truhlu s dárky a pětitisícovou odměnou!

Oblíbená událost nabídne nejen stánky s čokoládovými delikatesami, ale i nejrůznější umělecká vystoupení, workshopy a dětské tvořivé dílničky. Čokoládový festival organizuje agentura ChrisEvents.
Vstup je zdarma.

 Časový harmonogram akce:

PA 10.02.2023: 14:00 – 18:00

SO 11.02.2023: 10:00 – 18:00

NE 12.02.2023: 10:00 – 17:00

Další články