Zde může být vaše reklama.

JEDNIČKA NA WOLTU Olomoucké Cà Phê District se dostalo mezi nejlepší podniky Woltu v Česku

Olomoucké Cà Phê District se dostalo mezi nejlepší podniky Woltu v Česku

foto: Cà Phê District

22. 04. 2024 - 09:13

Oblíbené vietnamské bistro Cà Phê District, sídlící v Uhelné ulici v Olomouci, je spolu s pražským Wokinem nejlépe hodnocenou asijskou restaurací Woltu. Nadnárodní rozvážková služba vyhlašuje každoročně ceny Wolt Awards, kde zákazníci platformy hodnotí podle zaměření kuchyní nejlepší podniky v Česku i v zahraničí. Restaurace z našeho města se dostala do výběru poprvé.

Portál Refresher informoval, že ceny udělované vždy dvěma podnikům v každé kategorii – česká, indická, mexická, italská, asijská a americká kuchyně - posbíraly většinou pražské restaurace, dvakrát bodovalo Brno, jednou Olomouc, Plzeň a Ostrava.

Cà Phê District se prezentuje jako vietnamská kavárna se street foodem a olomouckou gastronomii obohacuje autentickou krajovou kuchyní již pátým rokem. Hosté v recenzích oceňují zejména čerstvé suroviny, pozornou a milou obsluhu a stylový a jednoduchý design podniku. „S manželkou jsme strávili tři týdny ve Vietnamu a troufám si říci, že tušíme, o čem jejich kuchyně je. Díky Cà Phê District jsme se vrátili zpět do Asie,“ zhodnotil v recenzi jeden ze zákazníků.

 

Další články