Zde může být vaše reklama.

Titul Miss Šantovka získala jednadvacetiletá dívka z Liberce

Titul Miss Šantovka získala jednadvacetiletá dívka z Liberce
Miss Šantovka, na snímku zleva Estel Gregorová, Klára Zemanová, Hana Cermanová, Karolína Jelínková a Nikola Saňáková.

foto: GŠ

21. 03. 2023 - 15:58

Historicky třetí vítězkou soutěže krásy Miss Šantovka se stala Hana Cermanová z Liberce. Titul I. vicemiss si odnesla Klára Zemanová a ze třetího místa se radovala teprve patnáctiletá Karolína Jelínková. Odborná porota vyhlásila i další dva mimořádné tituly. Miss Sympatie se stala Nikola Saňáková, titul Miss Silueta získala Estel Gregorová. Semifinále a finále soutěže Miss Šantovka se konala v olomoucké obchodní galerii od soboty 18. do neděle 19. března.

Soutěž krásy měla tři kola. Nejprve v castingu vybrala porota ze zhruba čtyř desítek přihlášených dívek semifinálovou dvacítku, která strávila během března jeden den na soustředění v Galerii Šantovka. „Během něj absolvovaly dívky i vzdělávací program, pronikly do světa sociálních sítí a vyzkoušely si i spolupráci přímo v nákupní galerii při natáčení videí nebo pořizování marketingových materiálů,“ popsala ředitelka Galerie Šantovka Michaela Mitáčková.

Třetí březnovou sobotu se pak konalo veřejné semifinále. Po třech soutěžních kolech vybrala porota finálovou desítku, která o tituly bojovala během nedělního odpoledne. Nechyběly tradiční disciplíny jako rozhovor s porotci nebo velmi divácky oblíbená promenáda v plavkách.

Pro vítězku, jednadvacetiletou Hanu Cermanovou nebyla soutěž první zkušeností. Je držitelkou několika titulů soutěží královen krásy. „Já jsem na tento víkend přijela s tím, že si ho chci užít s ostatními holkami. Vůbec jsem nečekala to, že bych se mohla dostat do finálové desítky, natož se na druhý den stát vítězkou. Ve chvíli vyhlášení mě to dojalo k slzám, byl to velký nával emocí. Moc se těším na spolupráci s Galerií Šantovka a na všechen společný čas, protože je to opravdu něco, o čem sní spoustu slečen,“ uvedla nově kralující Miss Šantovka, která studuje pedagogiku a psychologii. Kromě věcných cen, wellnes pobytu a zapůjčeného automobilu získala dívka i smlouvu s pořádající agenturou Prestige Models a spolupráci s Galerií Šantovka. Stejně tak se na spolupráci mohou těšit i další oceněné dívky.

Součástí sobotního programu byla také soutěž pro Miss Šantovka Junior. Do této dětské soutěže se mohly přihlásit dívky ve věku od šesti do 12 let. Nakonec se porotě a veřejnosti představila desítka slečen, z nichž titul Miss Šantovka Junior získala sedmiletá Dominika Mirgová z Olomouce.

V porotě kromě pořadatelů a zástupců partnerů zasedla také módní návrhářka Sandra Švédová, uznávaný módní fotograf Artur Kopf či loňská vítězka Julie Hojdyszová, která se i během castingů podělila s dívkami o cenné zkušenosti. „Jsem vděčná Šantovce, že ve mně objevili něco, co doposud nikdo jiný neviděl. Velmi mi zvedli sebevědomí a zjistila jsem za tu dobu spolupráce, že na sobě nepotřebuji nic měnit a že mohu mít ten silný hlas a podpořit ženy, aby na sobě pracovaly, aby se nebály stát za svým názorem, byly silné, a aby se především zaměřily na svoji osobní krásu,“ řekla během finále Julie Hojdyszová.

V průběhu víkendu se na pódiu konalo několik módních přehlídek. Sobotní program moderoval Vilém Šír, v neděli se moderování ujala Inna Puhajková. O hudební vystoupení se postarala zpěvačka Lenka Konvičková a francouzský zpěvák Karel Hermès.

Další články