Čtvrtek 30.11. Ondřej
Menu

Známý internetový bavič Kazma zavítal se svým vozítkem do Olomouce

Známý internetový bavič Kazma zavítal se svým vozítkem do Olomouce

06. 07. 2017 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Kamil Bartošek alias Kazma dnes ve večerních hodinách vjel na Horní náměstí v Olomouci, kde na něho čekal křičící dav fanoušků. Několikrát objel Sloup Nejsvětější Trojice a pak už se na něj jeho fanoušci doslova vrhli.

videoprojektory web

Kazmu, vlastním jménem Kamila Bartošku, dnes v Olomouci přivítaly stovky fanoušků. Se svým elektromobilem vjel o půl deváté večer na Horní náměstí, kde ho čekal křičící dav. Fanoušci se čas a místo Kazmovi zastávky na jeho "Tour po republice" dozvěděli přes Kazmův osobní instagramový profil, na kterém tuto skutečnost oznámil tři hodiny předem. Dále také oslovil své fanoušky s prosbou o noclech. Odezvy mu začaly chodit okamžitě a s nabídkou ubytování se mu ozývaly i olomoucké hotely. "Stačí říct a jsme tam," napsal k příspěvku Theatre Hotel.

Kazmu většina lidí zná jako moderátora, produkčního a částečné také režiséra pořadu One Man Show. Tento formát se vysílá na internetové televizi Stream.cz od roku 2008. Od té doby narostla internetovému baviči obrovská základna fanoušků a jeho videa mají milionová zhlédnutí. 

Kazma jede

Letošní prázdniny se rozhodl vyrazit na 2 256 km dlouhou cestu po republice. Chystá se objet pět festivalů v různých koutech naší země. Celou akci natáčí a na Streamu o ní vznikl i samostatný pořad "Kazma jede". Aktuální polohu Kazmova vozítka lze sledovat online na Mapy.cz. Fanoušci se jeho polohu mohou také dozvědět z jeho instragramového profilu, kde Kazma své sledovatele o každé zastávce informuje.

-kz-

Další články