drnda web

Bojovná Mora zdolala Vladivostok, v prestižním zápase vyhrála 4:2

Po úvodní porážce v Jihlavě třetí vítězství v řadě, a hned nad soupeřem ze slovutné KHL. Hokejisté Olomouce si i přes slabší první třetinu nakonec poradili s dálnovýchodník sokem 4:2 a v přípravě pokračují na vítězné vlně. Nyní čekají v přípravě Hanáky dvojzápasy s Trenčínem a Zlínem.

obi banner

HC Olomouc - Admiral Vladivostok 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 18. Holec (Jergl), 19. Ostřížek (Káňa), 47. Ondrušek (Burian, Káňa), 59. Ostřížek (Káňa, Ondrušek) – 4. Konkov (Djakov, Vicharev), 39. Vicharev (Serebrjakov)
HC Olomouc: Konrád (Hasala) – Škůrek, Vyrůbalík, Švrček, Ondrušek, Jaroměřský, Staněk, Dujsík – Jergl, Knotek, Holec – Ostřížek, Káňa, Burian – Skladaný, Kolouch, Laš – Podlaha, Mráz, Matiaško
Admiral Vladivostok: Krasotkin (21. Serebrjakov) – Miščenko, Tatalin, Djakov, Ugolnikov, Kozlovskij, Antropov, Taratunin, Patrikejev – Koňkov, Vicharev, Butuzov – Glazačev, Mereskin, Voronin – Feoktistov, Strelcov V., Strelcov A. – Černikov, Jakovlev, Skorochodov

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce