Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Olomouc v přípravě zdolala Trenčín, konečně se trefil i Rác

Čtvrté přípravné utkání svedlo dohromady tradiční letní soupeře, Olomouc a slovenský Trenčín. Domácí v divokém zápase stejně jako s Třincem nezvládli druhou třetinu, povedlo se jim ale utkání doptlačit do prodloužení a následných nájezdů, ve kterých brankou Kevina Sundhera nakonec Mora urvala vítězství. V zápase se trefili také Rác a Jergl, vyrovnávací branku měl v předposlední minutě na svědomí kapitán Vyrůbalík.

luneta banner

HC Olomouc - HK Dukla Trenčín 4:3 s.n. (1:1, 0:2, 2:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 6. Rác (Staněk), 43. Jergl (Staněk), 59. Vyrůbalík (Knotek, Skladaný), rozh. náj. Sundher – 1. Mikula (Radivojevič), 23. Radivojevič (Pardavý, Holenda), 39. Bulík (Frühauf, Varga)

HC Olomouc: Falter (Konrád) – Škůrek, Vyrůbalík, Jaroměřský, Ondrušek, Houdek, Galvas L., Staněk, Rutar – Skladaný, Knotek Laš – Eberle, Sundher, Burian – Buc, Herman, Holec – Jergl, Rác, Macuh

HK Dukla Trenčín: Hiadlovský (Valent) – Starosta, Romančík, Cebák, Frühauf, Bohunický, Pač, Holenda – Themár, Radivojevič, Ölvecký, Mikula, Briestenský, Bulík, Varga, Gašparovič, Dlouhý, Bezuch, Sojčík, Pardavý, Hudec

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce