Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Trenér nároďáku Jandač: Proč není v reprezentaci nikdo z Olomouce...

Tři roky v extralize nepřinesly Olomouci jediného reprezentanta v českém dresu. Jediným, kdo nakoukl alespoň do předsezónního kempu, byl na počátku právě končící sezóny útočník Hermann. Olomouc je tak nadále jediným (!) extraligovým týmem, který, kromě Slováků, zatím nevyprodukoval reprezentanta...

reklama poutak

Roman Rác a Branislav Konrád si už za Slovensko zahráli, Češi v olomouckém dresu ale nadále čekají. Za tři roky v extralize se v národním dresu neobjevil ani jeden z nich. Trenér národního týmu Jandač ale ve svém vyjádření pro Hanácký Večerník popírá, že by klubová příslušnost byla kritériem pro nominaci. "Klubová příslušnost nerozhoduje, důležitá je výkonnost. Pravda je, že v olomouckém dresu se hodně prosazují slovenští hráči, ale oblékají ho i někteří nedávní nebo současní mládežničtí reprezentanti, kteří perspektivu určitě mají. Zda a kdy dostanou šanci v národním mužstvu, záleží v první řadě na nich," uvedl pro Hanácký Večerník Josef Jandač.

-vb-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce