Dnes:16°C

Zítra:18°C

Čtvrtek 24.9. Jaromír
Menu

Divadla se spojují Olomoucká divadla už od soboty pod širým nebem

Olomoucká divadla už od soboty pod širým nebem
Od soboty už si přijdou na své i divadelní fanoušci

foto: divadlotramtarie.cz

27. 05. 2020 - 11:24

Jsou zpátky! A jsou v tom společně! Po nucené pauze se olomoučtí herci vrací na jeviště. A rovnou se spojí několik divadel, které budou pro diváky hrát pod širým nebem v areálu Korunní pevnůstky. Celá akce startuje už v sobotu 30. května komedií Láska za koronu v režii Vladislava Kracíka.

Olomoucké soubory se kvůli pandemii koronaviru musely na více než dva měsíce vzdát živého hraní pro veřejnost, s rozvolňováním bezpečnostních opatření však vznikla idea vrátit se před koncem sezony zpátky na jeviště a znovu navázat kontakt s diváky. Společnou iniciativu Moravského divadla, Divadla Tramtarie a Divadla na cucky finančně podpořilo statutární město Olomouc.

Divadelní červen open-air nabídne více než dvě desítky představení, diváci se mohou těšit na komedie, pohádky i koncerty. Program je k dispozici na webových stránkách jednotlivých divadel a najdete ho i u tohoto článku. Vstupenky na představní je možné koupit na webových stránkách jednotlivých divadel.

V tuto chvíli se bude hrát pro 100 diváků, je ale možné, že rozvolňování opatření v souvislosti s koronavirem nakonec umožní i větší kapacitu. Divadelní červen open-air bude probíhat v souladu s platnými hygienickými nařízeními.

0 komentářů

Další články