Dnes:6°C

Zítra:9°C

Pátek 16.4. Irena
Menu

Magnesia Litera: Přerovští strážníci mají nominaci na blog roku

Magnesia Litera: Přerovští strážníci mají nominaci na blog roku

foto: MP Přerov

06. 04. 2021 - 13:46

Městská policie Přerov se dočkala ocenění v oblasti, kde by to nejspíš nikdy nikdo nečekal. Díky aktivitám mluvčího Miroslava Komínka se facebooku strážníků podařilo dostat mezi tři nominované v cenách Magnesia Litera o nejlepší blog roku. Strážníci o tom samozřejmě svým svérázným způsobem informovali na facebooku.

"Jak to bývá v pohádkách? Dej mi to, o čem nevíš, že máš. Kdyby se na nás někdo v těchto dnech obrátil s takovým rafinovaným požadavkem, tak bychom klidně rozdávali plnými hrstmi. A není tím myšlen nějaký ten bezpříznakový vir nebo zaklínačovo Dítě překvapení," stojí v prohlášení přerovských strážníků.

Tím překvapením měla být nominace na cenu Magnesia Litera v kategorii blog roku.

"Protože není důležité zvítězit, ale dostat se do nominace. Protože letos byly vyhlášeny jen tři nominační místa, tak máme vlastně jistou bednu. No, neberte to. Každopádně cokoliv, co pomůže zviditelnit dobrou práci strážníků je fajn. Prý si máme říct o nějaký ten hlas, tak si říkáme," stojí dále v jejich prohlášení.

Loni na jaře se o své chuti k práci i netradičním svodkám zmínil v našem rozhovoru mluvčí strážníků Miroslav Komínek.

Spolu s facebookovou stránkou Městské policie Přerov se o cenu blog roku ucházejí Do Thu Trang: Asijatka.cz a Jaroslav Flegr: Milý Micíku (facebooková stránka).

Hlasovat můžete zde.

Další články