Dnes:0°C

Zítra:10°C

Čtvrtek 2.4. Erika
Menu

Která vyhraje? Dnes je finále České Miss, Olomoucko reprezentují dvě dívky

Dnes je finále České Miss, Olomoucko reprezentují dvě dívky

foto: Česká Miss

25. 08. 2019 - 06:00

Karin Křížová z Ivanovic na Hané a Tereza Bagarová ze Skaličky na Přerovsku jsou dvě finalistky letošního ročníku České Miss z našeho kraje. Fandit jim můžete u televizních obrazovek v neděli od 20:15.

Dívka číslo 2 Karin Křížová je letos jedinou blondýnkou v soutěži. Mezi její zálib patří móda, příroda,  zpěv a vaření, chtěla by se věnovat potřebným malým dětem. "Jsem průbojná, chci v životě něco dokázat a Miss je způsob, jak toho můžu docílit," uvedla před soutěží.

Dívka číslo 4 Tereza Bagarová ze Skaličky, kterou si lidé často pletou se zpěvačkou Bagárovou, uvedla, že "Jsem typ holky, která se stará o svoji krásu jak zevnitř, tak navenek. Jsem cílevědomá a ráda se učím novým věcem." Soutěže Miss se chtěla účastnit už odmalička.

Česká Miss spojená se Slovenskou. Jak to dopadne?

Letošním spojením s Miss Universe Slovenskej republiky vznikl nadnárodní projekt. A jeho podrobnosti byly odtajněny na tiskové konferenci v hotelu Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague.

Během finálového galavečera vybere porota z dvanácti finalistek 4 dívky, které budou své země reprezentovat na zahraničních soutěžích krásy Miss Universe a Miss Earth. Předán bude i mediální titul Česká Miss internet 2019, volený čtenáři Blesku. Vrcholem večera je vyhlášení novodobé Česko-Slovenské Miss 2019, která se stane absolutní vítězkou a získá pohádkový kontrakt v hodnotě 100 000 eur. 

Celým večerem bude provázet moderátor a scénarista Libor Bouček, který několikrát předá slovo i do zákulisí. To bude mapovat moderátorka Veronika Farářová, která jako obvykle provázela i zmíněnou tiskovou konferencí. Tam vyzpovídala všechny finalistky: „Mile mě překvapilo, že dívky nepůsobily nervózně a všechny byly při rozhovorech přirozené.“ 

Rozhovory s finalistkami ale nebyly tím jediným, co přítomné zajímalo. Odhalena byla i korunka pro vítězky v hodně 400 000 korun z dílny Jitky Kudláčkové: „Bylo nám ctí vyrábět korunky pro letošní speciální ročník České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky a doufáme, že se vítězkám budou líbit,“ řekla Kudláčková.

A odtajněni byli i vystupující. Českou stranu zastoupí zpěváci Mikolas Josef a Niko, ze Slovenska dorazí do Hudebního divadla Karlín Miro Žbirka a nebude chybět ani ukázka tvorby samotného divadla. Ukázku z muzikálu Čas Růží předvede Jan Kopečný.

Diváky a přítomné hosty čeká hned několik přehlídek. Dívky budou představeny v kolekci Draps, následovat bude “souboj” české návrhářky Lenky Mulabegovič a slovenského návrháře Fera Mikloška, nepřijdete ani o promenádu v plavkách z dílny Fashion Islandu a samozřejmě závěrečné šaty od sourozeneckého dua Ponerů. 

Vlastimil Blaťák

0 komentářů

Další články