Dnes:9°C

Zítra:9°C

Úterý 12.11. Benedikt
Menu

Olomoucký kraj již popáté zvolil vítězku Miss OK 2018, je jí Nelly Urbánková

Olomoucký kraj již popáté zvolil vítězku Miss OK 2018, je jí Nelly Urbánková

23. 04. 2018 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

V sobotu jste si v NH Hotelu v Olomouci mohli užít již 5. ročník soutěže Miss Opravdová krása – Miss OK 2018, kde se Nelly Urbánková stala vítězkou Olomouckého kraje. Nelly úžasně zatancovala sambu, čímž všem v sále vyrazila dech. „Večer jsem si náramně užila. Nečekala jsem, že vyhraju. Děkuji všem přítomným i rodině za podporu,“ podělila se o své dojmy vítězka.

Olomoucký galavečer zakončil krajská semifinále letošní Miss OK. Finalistky si užily výjimečný večer, na který budou rády vzpomínat. Nejen, že si našly nové kamarádky, ale také si odnesly novou zkušenost do života. Během soboty děvčata také ladila poslední dokonalosti choreografie a svých volných disciplín. Celým večerem provázelo moderátorské duo Jitka Asterová a Bořek Slezáček. „Večer jsem si náramně užila. Nečekala jsem, že vyhraju. Děkuji všem přítomným i rodině za podporu,“ podělila se o své dojmy vítězka.

Banner Florcenter

Dívky se ucházely také o titul Miss Haná, jejíž držitelka se stala zároveň 1. Vicemiss Olomouckého kraje. Miss Haná se pro letošní rok stala Barbora Skývová, která byla zvolena širokou veřejností online hlasováním skrze webové stránky missok.cz. Diváci na místě také prostřednictvím hlasovacích lístků hlasovali o titul Miss Face, který získala Marcela Baníková. Porota dále určila 2. Vicemiss Miss OK, kterou se pro Olomoucký kraj stala Adéla Horáčková, která ukázala netradiční volnou disciplínu ve formě spray art.

Pro diváky byl připraven bohatý kulturní program, vynikající jídlo a výběrové nápoje. Děkujeme všem zúčastněným za vytvoření skvělé atmosféry a budeme se těšit na velký finálový galavečer Miss OK 2018, který se uskuteční v sobotu 16. června na Zámku v Mikulově. V tomto finále se o korunku celkové vítězky Miss OK rovněž utkají tři dívky ze soutěže Miss RENETA, která se koná v Moravskoslezském kraji. Celkem se tedy můžeme těšit na dvanáct finalistek Miss OK 2018.

-age-

0 komentářů

Další články